WhatsApp
Telefon
  • Fevzi Çakmak Mah. Gülüstan Cad. Atiker 3. Sanayi Sit. 7. Blok No:31/M KONYA
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız seçkin kadrosu sektörde ortalama 30 yıllık tecrübe ve deneyiminin ardından 2019 yılında KROMTEK MAKİNE ismini oluşturarak imalatlarına başlamıştır.

Gofret üretim hattı, kek üretim hattı, bisküvi üretim hattı ve çikolata üretim hattında bulunan tüm makinelerin imalatına profesyonel ekibimiz ile zamanında teslim ve süresiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

2020 Yılı itibariyle üretim çeşitliliğini ve kapasitesini arttırarak bütün ürünleri kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır.

Endüstriyel makina imalatı sektöründe önemli bir yere sahip olan KROMTEK MAKİNE ülkemizde makina sektörünün hızlı gelişimine pararel olalak ARGE çalışmalarına daha çok önem veren firmamız müşteri memnuniyetini de ön planda tutmayı başarmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı pazarda önemli rol oynayan firmamız dünyanın her ülkesine hizmet veren, anahtar teslim kurduğu fabrikalarla müşterinin yüzünü daima güldürmeyi başarmıştır.

Sizlere daima en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinen firmamız ARGE çalışmalarına ve yatırımlarına her geçen gün aralıksız devam etmektedir.